Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Журналісти «Сільських обріїв» стали учасниками проекту «Інституційна підтримка - активізація місцевих ЗМІ в місії інформування про реформу децентралізації в Україні»

Журналісти «Сільських обріїв» стали учасниками проекту «Інституційна підтримка - активізація місцевих ЗМІ в місії інформування про реформу децентралізації в Україні»

Журналісти «Сільських обріїв» стали учасниками проекту «Інституційна підтримка - активізація місцевих ЗМІ в місії інформування про реформу децентралізації в Україні», який реалізується Асоціацією „Центр Європейської Співпраці” у співпраці з місцевим партнером в Україні - Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад за фінансової підтримки Польсько – Канадської Програми Підтримки Демократії.

Минулого тижня у числі 15 медійників з Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької та Чернігівської, Криворізької областей протягом трьох днів вони пройшли перший семінар-тренінг. Всього в проекті візьмуть участь 30 журналістів із дев’яти областей України. Їх обрали з-поміж 65 претендентів.

-Сам проект розрахований на підтримку реформи децентралізації влади в країні, шляхом посилення спроможності місцевих ЗМІ у підготовці достовірної, прозорої та зрозумілої для читача інформації про реформу децентралізації. Окрім того, він спрямований на підвищення доступності до інформації щодо правових рішень пов’язаних з реформою. Що неменш вагомо, що цілі проекту будуть реалізовані шляхом підтримки провідних експертів та фахівців з питань децентралізації в Україні й Польщі, - каже координатор проекту, заступника керівника Виконавчої дирекції Асоціації сільських і селищних рад Наталія Ключник.

Протягом трьох днів жірналісти районки зустрілися із польськими та українськими експертами у сфері ЗМІ, зокрема Ігорем Борковським (Польща), Оксаною Романюк, директором інституту масової інформації, Романом Кабачієм, медіа-експертом Інститут масової інформації, Іриною Соломко, керівником комунікаційного напрямку Реанімаційного пакету Реформ, а також послами реформ в Україні.

Окрім того, участь в проекті дозволила медійникам отримати доступ до компетентних джерел інформації, зокрема, провідних українських та польських експертів з питань децентралізації. Відтак, вже першою ланкою стала громадська платформа, яка об’єднує провідні неурядові організації та експертів з усієї України та виконує функції координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні – представники Реанімаційного Пакету Реформ (РПР).

Завдяки цьому жителі району отримають можливість дізнаватися про те, як відбувається реформа з децентралізації в Україні, за її межами, а також безпосередньо на Черкащині. Минулого тижня вони повернулися з першого семінару-тренінгу, який проходив у Києві.

Закликаємо до співпраці громади району, громадські організації та сільських голів. Якщо при слові «децентралізація» у вас виникає низка складних і неоднозначних запитань, знайти відповіді на які, насправді, непросто, а подекуди, взагалі, складно, ми готові шукати їх разом. Для цього маємо відповідний інформаційний ресурс та велике бажання допомогти нашим людям жити краще.

 

За інформацією сайта "Сільських обрій"