Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Завершився Чемпіонат Черкаської області з футболу сезону 2015 -2016 років серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н.

 Завершився Чемпіонат Черкаської області з футболу сезону 2015 -2016 років серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н.

17 червня завершився Чемпіонат Черкаської області з футболу сезону 2015-2016 років серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. Черкаський район на цих змаганнях представляли спортсмени ДЮСШ «Мрія» відділення футболу с. Червона Слобода. За звання Чемпіона області команди боролися з початку вересня і до кінця червня, маючи відпочинок лише три зимові місяці.

Наші спортсмени попали в першу групу, в якій протистояли таким командам: ДЮСШ Золотоноша, «СДЮСШОР-Цетус», «СДЮСШОР Чайка» Черкаси, ДЮСШ Чигирин, ДЮСШ Канів, «Дніпро-80-2» Черкаси, ДЮСШ Чорнобай.

З єдиною поразкою від ДЮСШ Чорнобай наша команда вийшла в play-off, де на оновленому стадіоні м. Корсунь зустрілася із командами ДЮСШ Маньківка та ДЮСШ Чорнобай щоб поборотись за чемпіонство.

На фінальну частину змагань в м. Корсунь приїхали батьки та друзі спортсменів, які незважаючи на 30° спеку вболівали та підтримували футболістів.

Перша зустріч з ДЮСШ Маньківка завершилась з рахунком 1:1 і для перемоги нашій команді потрібно було перемогти у матчі з ДЮСШ Чорнобай. І хоч наші спортсмени не пропустили жодного м’яча та гра закінчилась з рахунком 0:0, це не дало нашій команді стати чемпіонами. Зважаючи на те, що наші юнаки боролись у групі з командами міських ДЮСШ, цей результат задовольнив тренера Коломійця Тараса Юрійовича, який в свою чергу дякує батьків за підтримку.

За інформацією дирекції ДЮСШ "Мрія"