Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв нацистської навали. У цей день Друга світова війна розпочалася на території України, яка була в складі радянської імперії, а до того, 1 вересня 1939 р., ця війна прийшла на західноукраїнські землі.

Сьогодні ми згадуємо про всіх загиблих на фронтах, закатованих у неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь, а також тих, кого примусово було вивезено з Батьківщини для важкої праці. Ми сумуємо за всіма, хто віддав своє життя у цій війні. Важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишаться у наших вдячних серцях.

У День скорботи ми пам’ятаємо, сумуємо, молимося та віримо. Віддаємо данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали нацизм, вдовам, дітям війни.

Сьогодні в Україні знову вирує війна. Ворог зазіхає на державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Наш святий обов’язок – не забувати уроки історії, захищати майбутнє українського народу, пам’ятати тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Вічна і світла пам’ять полеглим за майбутнє нових поколінь!

Слава Україні!