Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Рівень підготовки області до нового опалювального сезону в цілому відповідає встановленим нормам Мінрегіонбуду

Рівень підготовки області до нового опалювального сезону в цілому відповідає встановленим нормам Мінрегіонбуду

На цьому під час засідання обласного оперативного штабу наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Він додав, що нині рівень підготовки області до нового опалювального сезону в цілому відповідає встановленим нормам Мінрегіонбуду.

Відповідно до затвердженого в ОДА розпорядження про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, в районах Черкащини до жовтня мають завершитися необхідні ремонтні та підготовчі роботи на всіх об’єктах життєзабезпечення області. Все для того, аби область без проблем розпочала новий опалювальний сезон.

– Ми маємо забезпечити поступову підготовку області до опалювального сезону, – говорить заступник очільника області. – Тож уже зараз є необхідність підтягнути всі показники, зокрема з оновлення котелень, підготовки теплових пунктів, водопровідних та каналізаційних мереж, ремонту покрівель та інше. Відзначу, кожного місяця райони мають звітувати про проведену роботу. Крім того, у вересні підприємства та установи Черкащини мають повністю погасити заборгованість за спожитий природний газ минулого опалювального сезону.

Сергій Овчаренко додав, що зараз усі споживачі, що отримують житлово-комунальні послуги, майже стовідсотково за них розрахувалися. Так, за січень-квітень підприємствами житлово-комунального господарства надано послуг споживачам на 492 млн грн, з них майже 486 млн грн – отримана виручка. Тож рівень розрахунку споживачів за отримані послуги сягає 99 %.

Він також наголосив, що районам при внесенні змін до місцевих бюджетів варто передбачити видатки для проведення заходів, які сприятимуть скороченню споживання природного газу та його заміщення альтернативними видами палива. 

 

За інформацією сайту ОДА