Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: На апаратній нараді підвели підсумки проведеної сесії

Олексій Собко: На апаратній нараді підвели підсумки проведеної сесії Олексій Собко: На апаратній нараді підвели підсумки проведеної сесії

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, підвели підсумки проведеної 17 червня 2016 року чергової сесії.

Голова районної ради відзначив, що в цілому сесію провели в позитивному плані. Всі питання, які були внесені на розгляд сесії депутатським корпусом розглянуті та прийняті відповідні рішення. Знайдено компроміс щодо затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки для ведення фермерського господарства.

Обговорено тижневий план роботи керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень. Заплановано робочу поїздку керівництва та працівників апарату в села Кумейки та Софіївки, на предмет ознайомлення із соціальною сферою та вивчення проблемних питань.

Розглянуто ряд поточних питань, які стосуються комунального майна районної ради.

Також, голова районної ради Олексій Собко висловив стурбованість щодо підготовки комунальних закладів району до осінньо-зимового періоду та запропонував провести на наступному тижні нараду по теплу.  

Звернуто увагу працівників на участь в районних заходах, які заплановані на 23 червня.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ