Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На сесії Черкаської районної ради презентовано цільову програму

На сесії Черкаської районної ради презентовано цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік На сесії Черкаської районної ради презентовано цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік

17 червня 2016 року відбулось пленарне засідання шостої сесії Черкаської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Олексій Собко.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники районних служб, структурних підрозділів, комунальних установ, сільські голови, представники громадських об’єднань та місцевих засобів масової інформації.

У передбачений Регламентом роботи районної ради час представники депутатських фракцій озвучили звернення і запити.

На початку роботи пленарного засідання голова районної ради Олексій Собко оприлюднив звернення депутатів районної ради щодо подолання тарифної кризи та зменшення соціальної напруги до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП, Антимонопольного комітету України, Генеральної прокуратури України.  

Про цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік доповів начальник Черкаської об’єднаної ДПІ у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда, який зазначив, що метою програми є надання у повній мірі інформаційних послуг, поліпшення обслуговування населення, створення відповідних умов для виконання податкових зобов’язань платниками податків.  

Також депутати обговорили та підтримали внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот відзначила, фінансовий ресурс районного бюджету у сумі 155,756 тис.грн. (вільний залишок коштів районного бюджету, який склався станом на 1 січня 2016 року) розподілені таким чином:  

- видатки споживання загального фонду – 103,254 тис.грн;  

На сесії Черкаської районної ради презентовано цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік

- передано видатків розвитку із загального фонду до бюджету розвитку(спеціального фонду) – 52,502 тис.грн.  

На сесії депутати затвердили ряд районних програм: про цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік; про програму організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік; про Програму «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки.  

Під час пленарного засідання депутати заслухали виконання ряду районних програм: «Районної цільової соціальної Програми протидії захворювань на туберкульоз на 2013-2016 роки» та «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2015-2016 роки». 

Розглянуто проекти рішення із затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, одне із яких не найшло підтримки у депутатського корпусу та ряд питань, що стосуються майна районної комунальної власності.

Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради у розділах «Документи» та «Поіменне голосування».

 

Відділ інформаційної забезпечення та взаємодії з ЗМІ