Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На засіданні президії районної ради, сформовано порядок денний сесії

На засіданні президії районної ради,  сформовано порядок денний сесії На засіданні президії районної ради,  сформовано порядок денний сесії

17 червня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд шостої сесії районної ради.

На початку члени президії обговорили і підтримали проект рішення: про звернення депутатів районної ради щодо подолання тарифної кризи та зменшення соціальної напруги до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП, Антимонопольного комітету України, Генеральної прокуратури України.

Також депутати заслухали ряд нових програм: про цільову програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкаського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2016 рік; про програму організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік.

На засіданні президії районної ради,  сформовано порядок денний сесії На засіданні президії районної ради,  сформовано порядок денний сесії

В зв’язку з тим, що питання програми «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки та про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» обговорювалися постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, членами президії запропоновано начальнику фінансового управління райдержадміністрації Ганні Шокот озвучити зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради. 

Про хід виконання програм «Районної цільової соціальної Програми протидії захворювань на туберкульоз на 2013-2016 роки» та «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2015-2016 роки» депутатами запропоновано заслухати під час сесії.

В ході проведення президії депутати приділили увагу розгляду питань: про внесення змін до додатку до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки»; про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 201-2020 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 16.10.2015 №54-4/VI «Про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках», про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань, що до внесених змін та пропозицій бюджетної комісії.  

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв.  

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ