Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради розглянули питання, що виносяться на пленарне засідання

Постійні комісії районної ради розглянули питання, що виносяться на пленарне засідання Постійні комісії районної ради розглянули питання, що виносяться на пленарне засідання

16 червня 2016 року проведено засідання двох постійних комісій районної ради – з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики та з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, які розглядали питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання районної ради, що відбудеться 17 червня.

Спільним питанням, що розглянули члени обох комісій, було обговорення плану роботи районної ради на друге півріччя 2016 року, про яке доповів начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський.

В обох комісіях з економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики та з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення взяв активну участь голова районної ради Олексій Собко.

Депутати постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики підтримали і рекомендували внести на пленарне засідання хід виконання «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2015 – 2016 роки; питання про призначення начальника Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради; про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Черкаської районної ради; тощо.

Розглянули положення про конкурс відділу культури. 

Також депутати розглянули ряд інших профільних питань, що перебувають на контролі постійної комісії.

Постійні комісії районної ради розглянули питання, що виносяться на пленарне засідання Постійні комісії районної ради розглянули питання, що виносяться на пленарне засідання

Депутати постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення працювали над порядком денним чергової сесії.  

Серед іншого депутати обговорили і підтримали внесення на розгляд сесії питання про Програму «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» про які доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот. 

Розглянули зміни та доповнення до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; зміни до рішення районної ради від 16.10.2015 року №54-4/VI «Про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках» про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань. 

Про програму організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік, доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук. – Мета програми є створення умов для здорового розвитку дитини, забезпечення раціональним та повноцінним харчуванням учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  

Завдання програми є визначення порядку фінансування організації харчування учнів 1-11 класів. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ