Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

При розгляді питань порядку денного члени постійної комісії були активними в обговоренні

При розгляді питань порядку денного члени постійної комісії були активними в обговоренні При розгляді питань порядку денного члени постійної комісії були активними в обговоренні

15 червня 2016 року проведено засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів . Вів його голова Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Так, постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів було заслухано та рекомендовано внести на розгляд сесії питання щодо затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях в тваринництві «Прогрес»», фізичної особи Тарасенка Олександра Федоровича та ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз»».

Тривалим було обговорення щодо розгляду нормативно-грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях в тваринництві «Прогрес»». Голова постійної комісії Анатолій Маринчак вніс пропозицію заслухати сільського голову с. Геронимівка та представника ПрАТ НВО «Прогрес». Врешті члени комісії погодилися та проголосували за внесення даного питання на розгляд сесії.

Також депутати погодили питання плану роботи районної ради на II півріччя 2016 року, про яке поінформувала керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ