Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, одним із головних стояло обговорення питання щодо підготовки матеріалів на чергову сесію районної ради, яка запланована на 17 червня 2016 року та роботи виконавчого апарату ради на поточний тиждень.

Голова районної ради на початку наради коротко розповів про робочу поїздку делегації району до німецького міста Гота. Місто є культурним та історичним центром Тюрингії. Перша згадка про нього датована 775 роком. Наприкінці війни місто практично не постраждало, оскільки комендант віддав його без бою американцям. Цікаво, що в місті з населенням 45 тис. чоловік є трамвай, який працює з 1894 року.

Головний туристичний об'єкт у місті - замок Фріденштайн. Хоча він більше схожий на палац, ніж на замок. Резиденція герцога Ернста I була побудована у 1656 році. Розміри споруди вражають, що мало символізувати силу та владу. Всередині замку знаходиться музей. Підсумовуючи поїздку Олексій Петрович зазначив, що в подальшому планується встановити офіційні відносини між Черкаським районом та районом Гота.

Керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець доповіла присутнім про кількість питань, які планується внести на чергову сесію районної ради. Обговорено організаційні питання щодо проведення засідань постійних комісій районної ради.

Також голова районної ради, привернув увагу присутніх щодо отриманих листів та звернень на адресу районної ради та питання боргів комунального підприємства теплових мереж Черкаського району. 

Розглянуто ряд поточних питань, які потребують нагального вирішення на цьому тижні.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ