Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Конролюйте та впливайте!

Конролюйте та впливайте!

Останнім часом на території району невідомі особи стали розміщувати бігборди на тему: «Підвищення тарифів – геноцид проти української нації».

А нещодавно в засобах масової інформації з`явилося повідомлення проте, що жителі трьох сіл – Хацьки, Степанки і Білозір`я збираються 11.06.2016 перекривати рух на залізничній колії, протестуючи проти підняття тарифів та неякісного стану дорожнього покриття. Хотілося б насамперед запитати: проти кого сьогодні збирають людей? Для чого лихоманять громадами?

Маніпулюючи інтересами, граються людською довірою, намагаються розхитати і дестабілізувати ситуацію в районі, а відтак – у всій державі. І це в той час, коли ведеться боротьба із зовнішньою інтервенцією, а наші вороги продовжують здійснювати підривну діяльність усередині країни, сподіваючись у результаті внутрішніх політичних суперечок колонізувати нашу державу без додаткових військових зусиль, як це було в 1917 - 1920 роках. Це може повторитися і сьогодні, коли на Сході точиться кривава війна за цілісність і незалежність, на Заході сусідні держави заманюють українців ласим шматком подвійного громадянства. Тому ми застерігаємо громадян: не допустіть повернення історії, щоб ваші патріотичні почуття використали у своїх амбіційних цілях псевдо патріоти. 

Щодо так званого тарифного геноциду, то цифри говорять самі за себе. В зв`язку з підняттям тарифів соціально – незахищеним категоріям населення на опалювальний період 2015 – 2016 років було призначено субсидії 13 982 громадянам на загальну суму: 121 млн.100 тис. грн.!  

До управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації подали заяви щодо призначення житлової субсидії 2705 громадян, які фактично проживають на території Хацьківської, Степанківської та Білозірської сільських рад. З них отримувачів субсидії: Степанківська сільська рада – 672 домоволодіння на суму: 10 млн. 659 тис. 317 грн; Хацьківська сільська рада – 472 домоволодіння на суму: 7 млн.214 тис. 671,03 грн.; Білозірська сільська рада – 1561 домоволодіння на суму близько 25 млн. грн. То де ж той створений владою геноцид? 

Акцентуємо Вашу увагу й на такому аспекті. В результаті проведення децентралізації до бюджетів сільських рад району протягом січня-квітня 2016 року надійшло 12 млн. 700 тис. грн. додаткових коштів, які буде спрямовано на вирішення соціальних питань. Зокрема, у селі Хацьки - 838, 7 тис.грн., у селі Степанки – 388,9 тис. грн. Зростання відбулося за рахунок додаткових резервів. Ці кошти дають можливість зробити в селах те, що найбільш потрібно його жителям, в тому числі поремонтувати дороги та об`єкти соціальної сфери, щоб покращити умови життя людей.  

Тож, шановні громадяни, долучайтеся до контролю за раціональним використанням цих коштів, за прийняттям рішень місцевою владою, які підлягають оприлюдненню на сайтах сільських рад в обов`язковому порядку. Контролюйте та впливайте на ситуацію у своїх населених пунктах та не дозволяйте собою маніпулювати! 

Звертаємося до всіх, хто сьогодні намагається влаштовувати політичні спектаклі, припинити такі дії. Давайте разом, як одна команда, працювати на розбудову району, як того вимагає теперішній час і зовнішні виклики.  

Ми закликаємо до порозуміння і єднання. Лише у співпраці влади та громади ми доб’ємося стабільного розвитку Черкаського району.