Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заступник голови ради взяв участь у координаційній нараді РДА

Заступник голови ради взяв участь у координаційній нараді РДА Рятувальники провели навчання з ліквідації пожежі та порятунку людей

Сьогодні, 06 червня 2016 року заступник голови ради Сергій Степанюк взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, організацій.

Одним із головних питань координаційної наради стояло обговорення щодо стану запровадження електронної системи публічних закупівель ProZorro».

Нагадаємо, що з 1 квітня 2016 року набрав чинності Закон України «Про публічні закупівлі», який запроваджує в Україні переведення усіх закупівель в електронний формат. Перехід на систему ProZorro відбувається у два етапи: з 1 квітня 2016 року всі свої закупівлі у систему ProZorro перевели центральні органи виконавчої влади й великі держпідприємства, а з 1 серпня 2016 року використання електронної системи стане обов’язковим для решти державних замовників.

Про стан запровадження електронної системи публічних закупівель поінформували керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств та організацій. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук поділилася досвідом у системі ProZorro. 

Інформацію про проведення призову громадян у травні – червні 2016 року доповів заступник військового комісара Черкаського ОМВК Олександр Шиш. За наведеними ним даними тільки 34 особи призвано до лав Української армії при плані більше 70 - осіб. Матеріали про тих, хто ухиляється від військової служби, передаються в правоохоронні органи. 48 осіб проявили бажання служити на контрактній основі, у червні запланована відправка до місця призначення ще 22 - ох осіб. 

Про роботу центру надання адміністративних послуг доповів начальник відділу надання адміністративно-дозвільних процедур райдержадміністрації Ярослав Максимов. Він зазначив, що у центрі повністю налагоджнено роботу. За 5 місяців 2016 року в ЦНАПі Черкаського району надано 10946 консультацій, 5473 — результатів надання адміністративних послуг. ЦНАП забезпечено 100% комп’ютерною та копіювальною технікою, телефонним та Інтернет зв’язком. Загальна кількість послуг на сьогоднішній день що надаються — 71 з них послуги РДА — 42, територіальних органів ЦОВВ — 29. Середня кількість на місяць послуг що надаються — 1556. 

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергія Бовта доповів прохід оздоровчої компанії та привів дані щодо співпраці з сільськими та селищними радами в оздоровленні. Так окремі сільські ради вже закупили путівки, як от Геронимівська — 6, Леськівська — 16, Руськополянська — 10, Білозірська сільська рада виділила 90 тис.грн., Будищенська — 7 тис. 710 грн., Свидівоцька — 25 тис.грн. інші - в процесі виділення коштів на цю добру справу.  

За підсумками координаційної наради заступник голови райдержадміністрації дав низку доручень. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ