Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З 1 червня в області тимчасово обмежать рух великовагового транспорту

З 1 червня в області тимчасово обмежать рух великовагового транспорту

З 1 червня Укравтодор рекомендував усім регіонам країни застосувати тимчасове обмеження руху великовагового транспорту при підвищенні температурного повітря вище 28 градусів.

Про це наголосив під час наради заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. – А також посилити габаритно-ваговогий контроль на автомобільних дорогах загального користування в області.

Недотримання автоперевізниками вагових норм призводить до погіршення якості доріг на Черкащині. Замість граничних 24 і 40 т, по дорогах області їздять вантажівки із загальною масою 60-70 т, трапляються і рекордсмени – більше 100 т.  

В управлінні транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА повідомляють, що контролюватимуть рух великовагового транспорту працівники Націнальної поліції, управління Укртрансбезпеки в області. Крім того, рекомендовано управлінню агропромислового розвитку ОДА, управлінню лісового та мисливського господарства провести відповідну роботу з відправниками вантажів про дотримання норм.

Зауважимо, на шляхах області встановлена достатня кількість дорожніх знаків, що інформують учасників руху про заборони при підвищенні температури повітря. 

Все для того, аби уникнути перевантаження автошляхів Черкащини. 

 

За інформацією сайту ОДА