Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учасники АТО району отримали земельні ділянки

Учасники АТО району отримали земельні ділянки Учасники АТО району отримали земельні ділянки

Сьогодні в обласній державній адміністрації за участю заступника голови обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, голови районної ради Олексія Собка, заступника ради Сергія Степанюка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка відбулося вручення технічної документації на земельні ділянки, як учасникам добровольчих батальйонів так і бійцям підрозділів Збройних Сил України, МВС та інших військових формувань.

Близько 55 ділянок вручили бійцям АТО площею від 6 до 10 соток землі.

Земельні ділянки розташовані в селі Леськи Черкаського району за межами населеного пункту. Відповідну роботу по виділенню ділянок розпочав колишній голова райдержадміністрації, а тепер заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, який зазначив, що оформлення документів для АТОвців здійснено безкоштовно.

Учасники АТО району отримали земельні ділянки Учасники АТО району отримали земельні ділянки

Підготовку документів ще розпочали коли багато з хлопців не мали посвідчення учасника бойових дій. Також до роботи долучилася Леськівська сільська рада на чолі з сільським головою Миколою Басом. 

Принагідно нагадаємо, що Черкаський район один із перших районів області, який розпочав роботу із виділення земельних ділянок бійцям АТО.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради