Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





Мірялися силою

Мірялися силою Мірялися силою

Кілька десятків богатирів з 13 населених пунктів району прибули до Лесьок 29 травня, щоб позмагатися за звання найсильнішого в рамка "Богатирських ігор" на Кубок голів райдержадміністрації та районної ради. Переможців та призерів визначали у змаганнях з гирьового спорту, армрестлінгу, перетягуванні канату та дартсу. На урочистому відкритті учасників вітали добрим словом та подарунками голова районної ради Олексій Собко, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, депутат обласної ради Анатолій Каверський, сільський голова Микола Бас. Почесними гостями спортивно-масового заходу стали і заступник губернатора, депутат обласної ради Костянтин Омаргалієв, депутати обласної ради Віталій Чен, Микола Дивнич та депутат районної ради Олег Деркач.

Відкрив змагання чотирьохкратний переможець районних сільських спортивних ігор, чемпіон відкритого чемпіонату Угорщини та чемпіон Європи 2016 року, учасник команди села Худяки Іван Семеняка.

У дарсі найвлучнішим виявився сільський голова з Думанців Сергій Кукушкін, срібна медаль у Миколи Баса сільського голови Лесьок, бронзова нагорода у сільського голови села Степанки – Валерія Лисенка.

63 учасники семи вагових категорій змагалися у підніманні двох гир вагою 24 кг.

Мірялися силою

У ваговій категорії до 60 кг:

І місце – Дмитро Клименко (Вергуни)

ІІ місце – Максим Горбаченко (Сагунівка)

ІІІ місце – Віталій Бочковський (Сагунівка)

У ваговій категорії до 65 кг:

І місце – Юрій Коваль (Руська Поляна)

ІІ місце – Віталій Пилипась (Худяки)

ІІІ місце – Роман Настенко (Байбузи)

У ваговій категорії до 70 кг:

І місце – Олександр Кучугурний (Сагунівка)

ІІ місце – Богдан Ключка (Хацьки)

ІІІ місце – Олег Джулай (Сагунівка)

У ваговій категорії до 75 кг:

І місце – Ігор Журба (Свидівок)

ІІ місце – Максим Пономарьов (Сагунівка)

ІІІ місце – Віталій Ключка (Хацьки)

У ваговій категорії до 80 кг:

І місце – Іван Семеняка (Худяки)

ІІ місце – Віталій Бровченко (Руська Поляна)

ІІІ місце – Руслан Гуріненко (Хацьки)

У ваговій категорії до 90 кг:

І місце – Сергій Хаврученко (Сагунівка)

ІІ місце – Вадим Яценко (Руська Поляна)

ІІІ місце – Руслан Хабло (Леськи)

У ваговій категорії 90 + кг:

І місце – Володимир Гречуха (Будище)

ІІ місце – Максим Ігнатов (Білозір′я)

ІІІ місце – Денис Гапоненко (Руська Поляна)

33 учасники у трьох вагових категоріях мірялися силою у армрестлінгу:

У ваговій категорії 90 + кг:

І місце – Володимир Гречуха (Будище)

ІІ місце – Олег Мельниченко (Худяки)

ІІІ місце – Віталій Дякун ( Вергуни)

У ваговій категорії до 90 кг:

І місце – Віталій Петух ( Червона Слобода)

ІІ місце – Сергій Кучугурний (Худяки)

ІІІ місце – Руслан Гуріненко (Хацьки)

У ваговій категорії до 70 кг:

І місце – Владислав Білоусько (Свидівок)

ІІ місце – Олександр Мироненко (Свидівок)

ІІІ місце – Неман Стаменкович (Будище)

11 команд змагалися у перетягуванні канату:

І місце - команда Руської Поляни

ІІ місце - команда села Леськи

ІІІ місце – команда села Хацьки

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виборола команда села Руська Поляна, друге місце посіла команда села Будища, і третє місце виборола команда села Худяки. Команди переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами, учасники команд – медалями, грамотами та вимпелами.

 

За матеріалами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА