Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Леськах відбулося свято останнього дзвоника

У Леськах відбулося свято останнього дзвоника У Леськах відбулося свято останнього дзвоника

Як завжди цікаво і яскраво пройшло свято останнього дзвоника в загальноосвітніх школах району. На одному із таких побував голова районної ради Олексій Собко. Цього святкового дня він завітав до Леськівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, де на урочисту лінійку зібралися вчителі, учні, батьки, гості свята, щоб розділити з випускниками мить прощання зі школою, підбити підсумки навчального року.

Звертаючись до випускників, Олексій Петрович привітав зі святом останнього дзвоника - самим зворушливим і незабутнім з усіх шкільних свят. Цілий навчальний рік ви старанно вчилися, засвоювали закони природи, відкривали для себе особливості рідної мови, долучалися до скарбів української та світової літератури.

Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання.

Молодшим школярам бажаю гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки.

Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та нові досягнення. Для вас – це і прощання зі школою, і початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив.

Бажаю вам щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій. Переконаний, що ви виправдаєте сподівання батьків і вчителів – оберете правильний шлях, повністю розкриєте свій творчий потенціал.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради