Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Котигорошко» - це наша гра

«Котигорошко» - це наша гра

Майже 30 років туристсько-краєзнавчий клуб «Альта», який діє в Черкаському районі із 1987 року об’єднує любителів мандрівок та став дитячим громадським об’єднанням.

Завдяки зусиллям туристичного клубу «Альта» гру-випробування «Котигорошко» включено в «Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України». Щороку на фінальні змагання збирається понад 400 школярів з усіх населених пунктів Черкаського району – це наймасовіший захід з туризму на Черкащині.

З метою виховання справжніх захисників Вітчизни, набуття практичних навичок і вмінь захищати рідну землю до програми "Котигорошок" включено стрільбу із пневматичної зброї, зазначив голова турклубу Анатолій Журило.  

За дорученням вихованців туристичного клубу та котигорошків Черкаського району запрошую депутатів Черкаської районної ради, сільських голів та всіх небайдужих до проблем розвитку дитячого туристського руху на свято патріотизму, туризму, спорту, яке буде проходити у селі Чорнявка Черкаського району орієнтовно 13 – 16 червня 2016 року.

 

За матеріалами голови турклубу "Альта"