Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Всі свідомі люди мають розуміти, що ми працюємо на один результат

Олексій Собко: Всі свідомі люди мають розуміти, що ми працюємо на один результат Олексій Собко: Всі свідомі люди мають розуміти, що ми працюємо на один результат

Таку думку під час сьогоднішньої наради з актуальних та поточних питань з сільськими головами висловив голова районної ради Олексій Собко.

Одним із головних питань наради стояло виконання Черкаським районом призову на строкову військову службу, який на сьогоднішній день склав лише 60%. Перед присутніми виступив заступник військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Шиш, який зазначив, що на сьогодні склалася критична ситуація з призивом на строкову службу. Багато ухилянь від проходження медкомісії та неявка по повістці у воєнкомат. Хочу привернути увагу сільських голів, що до завершення призивної компанії остався один місяць, тому потрібно активізувати роботу в цьому напрямку, ми готові до співпраці.

Заступник департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Мельниченко, доповів про передачу об’єктів капітального будівництва на баланс сільських рад та зазначив, що в районі дуже багато об’єктів незавершеного будівництва охорони здоров’я, освіти. Багато з них знаходяться в аварійному стані, недобудовані або вже втратили свою актуальність. Тому, сільські ради мають визначитися з цими об’єктами, або закінчити будівництво та здати в експлуатацію, або ж їх подати на списання. 

Про виділення земельних ділянок для учасників АТО доповів головний архітектор відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Юрій Катетунов, який зупинився на розробці генеральних планів сіл. Такі плани мають бути у всіх сільських радах у фойє на видному місці. Також привернув увагу сільських голів, що на сьогодні не всі сільські ради виділили земельні ділянки учасникам АТО, як цього вимагає чинне законодавство, тому потрібно активізувати роботу в цьому напрямку. 

Також під час наради заслухано інформацію щодо інвентаризації гідротехнічних споруд та питання паспортизації сміттєзвалищ, які є в районі.  

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк озвучив звернення керівництва м. Мар’їнки Донецької області щодо надання благодійної допомоги жителям у зв’язку із постійними обстрілами та руйнуванням житлового фонду. Звернення сприйнято з порозумінням та вирішено надати посильну допомогу жителям міста.  

В свою чергу підводячи підсумки наради голова районної ради Олексій Собко зазначив, - Всі свідомі люди мають розуміти, що ми працюємо на один результат, для покращення життя громади району. Привернув увагу присутніх щодо відвідування головами сіл районних та обласних заходів, сесій районної ради. Нагадав про створення офіційних веб-сайтів сільських рад для висвітлення публічної інформації, щоб мешканці не нарікали, що не мають доступу. Як заохочення з цього питання, голова районної ради зазначив, що ми на кінець поточного року плануємо провести конкурс на кращий веб-сайт сільської ради, де переможець отримає певну суму коштів. 

Окремо, Олексій Петрович зупинився на підписці районної газети «Сільські обрії» та звернувся до присутніх керівників активно долучитися до підписки. Адже для нормального функціонування газети потрібно збільшити тираж, який сьогодні складає 2,5 тис. примірників.  

На завершення голова районної ради надав слово начальнику районного комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства АРХБЮРО» Любов Матвеєвій, для інформації щодо надання цим підприємством послуг населенню району.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ