Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко та заступник голови ради Сергій Степанюк взяли участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації.

На засіданні колегії розглядалися питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів району за I квартал 2016 року; про стан підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році; про підсумки роботи щодо надання населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ за опалювальний період 2015 - 2016 років.

Одними із головних питань повістки денної сьогоднішньої колегії стояло питання виконання місцевих бюджетів району за I квартал 2016 року. 

По першому питанню доповіла начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ганна Шокот, яка поінформувала присутніх про виконання місцевих бюджетів та зупинилася на першочергових завданнях у наступному кварталі. Також Ганна Іванівна нагадала присутнім, що по результатам фінансового аудиту який пройшов підготовлено припис на усунення порушень виявлених під час перевірки. Тому прохання до сільських голів ті хто був задіяний у перевірці, усунути відповідні порушення. 

В свою чергу начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда зазначив, що виконання місцевого бюджету є. Результат досягнуто завдяки змінам в податковому законодавстві та спільній співпраці з органами місцевого самоврядування. Постійно проводимо виїзні наради де спільно із сільськими головами напрацьовуємо механізм залучення коштів до бюджету.  

Про стан підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році доповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт, який детально розповів про цьогорічну компанію та про можливості району в цьому питанні. Навів декілька прикладів умов відпочинку та вартості путівок в закладах району та області.  

Щодо призначення субсидій на житлово-комунальні послуги доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань, який детально зупинився та привернув увагу сільських голів на тих змінах які пройшли в законодавстві при призначенні субсидій. 

По завершенню колегії заступником голови районної державної адміністрації були дані відповідні доручення.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ