Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Працівники виконавчого апарату районної ради долучилися до семінару, який проводили для секретарів сільських рад

Працівники виконавчого апарату районної ради долучилися до семінару, який проводили для секретарів сільських рад

Сьогодні керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський долучилися до одноденного семінару з секретарями сільських рад та уповноваженими з реєстрації громадян. Проводила семінар районна державна адміністрація за участю спеціалістів районних служб.

Під час проведення семінару обговорено низку питань, які зараз мають особливу актуальність. В свою чергу керівник секретаріату Алла Смілянець привернула увагу секретарів щодо створення офіційних веб-сайтів сільських рад для забезпечення доступу до публічної інформації, дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», висвітлення на сайтах рішень сесій, протоколів поіменного голосування, протоколів сесій, протоколів постійних комісій та дотримання переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних для органів місцевого самоврядування.

Секретарі сільських рад та уповноважені з реєстрації громадян отримали відповіді на всі питання, які виникли у процесі їхньої роботи, та методичні поради.  

 

Відділ нформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ