Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у підсумковій нараді з аудиторського звіту

Голова районної ради взяв участь у підсумковій нараді з аудиторського звіту

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у підсумковій нараді з питань аудиторського звіту Державної фінансової інспекції в Черкаській області, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк за участю начальників структурних підрозділів, сільських голів сіл Будище, Дубіївка, Свидівок, Степанки, Хацьки, Червона Слобода та редактора газети «Сільські обрії» Наталії Усенко.

З січня по квітень нинішнього року проходила аудиторська перевірка фінансовою інспекцією сільських рад. За її підсумками визначено низку заходів та рекомендацій, про які поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зупинилася на питаннях щодо перегляду умов укладання пайових договорів, збільшення ставки оренди земельних ділянок та інших заходів, виконання яких в підсумку приведе до зростання бюджетних показників, а відтак — до підвищення соціального розвитку населених пунктів.

Окрім цього, в ході наради було розглянуто стан виконання місцевого бюджету Дубіївською сільською радою. Було відзначено, що дохідну частину сільського бюджету перевиконано в чотири рази та рекомедовано сільському голові спрямувати ці кошти на розвиток соціальної сфери села Дубіївка.  

Проаналізовано стан працевлаштування населення та створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати, розмірів орендних ставок та інших важливих для життя села питань.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ