Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується

Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується

Так, 19 травня робоча група на чолі з головою районної ради Олексієм Собком, заступником ради Сергієм Степанюком , заступником голови районної державної адміністрації Петром Коренюком, представниками відділу освіти райдержадміністрації, районної газети «Сільські обрії» відвідали в селі Степанки дитячий навчальний заклад «Яблунька», загальноосвітню школу I-III ступенів, будинок культури та медичні заклади.

Спочатку робоча група завітала до нещодавно відкритого садочку «Яблунька», який відвідує 65 дітей. За словами завідуючої Алли Семенюк – дітки мають змогу в групах гратися, бавитися, отримувати задоволення від спілкування. Щодо облаштування господарських будівель то заклад потребує ще (прогріб, пральної, складського приміщення), а також потрібно доукомплектувати дитячі та побудувати спортивний майданчики.

Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується

В загальноосвітній школі I-III ступенів директор школи Катерина Яценко привернула увагу робочої групи до будівництва внутрішніх санвузлів яке підходить до завершення та запропонувала оглянути їдальню. Як зазначила директор школи, в цілому учбовий процес проходить на належному рівні. В планах закладу облаштувати східці до школи та замінити вікна в шкільній їдальні.

Оглядаючи сільський будинок культури голова районної ради Олексій Собко зазначив, що це один із найкращих в районі, гарно облаштований зовні, він має сучасне електричне опалення, проведений ремонт в основній залі, фойє в сільській бібліотеці та оформлено відповідну кімнату для танцювальних колективів. Як зазначив директор будинку культури в планах провести ремонт сцени та придбати «одяг сцени».

Робота з обстеження соціальної сфери району продовжується Робота з обстення соціальної сфери району продовжується

Перебуваючи в медичних закладах сіл Степанки та Бузуків керівництво району привернуло увагу сільського голови Валерія Лисенка на незадовільний стан приміщень, які потребують значних ремонтів. Рекомендовано сільському голові більше приділяти уваги медичним закладам та на умовах спів фінансування придбати необхідний автотранспорт для медичних працівників.

На завершення в сільській раді було проведено підсумкову нараду на якій розглянуто ряд проблемних питань, обговорено можливості виділення земельних ділянок для учасників АТО та напрацьовано шляхи їх вирішення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради