Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Саджанці декоративних кущів та дерев висадили в Геронимівці

Сажанці декоративних кущів та дерев висадили в Геронимівці

Саджанці декоративних кущів та дерев висадили в Геронимівці завдячуючи благодійній допомозі від ДП «Черкаське лісове господарство».

Тепер біля братської могили полеглим воїнам Другої світової війни та на території ДНЗ «Сонечко» зеленіють 40 кущів самшиту, ялівцю козацького та 20 сажанців туї західної, - розповідає Геронимівський сільський голова Василь Харченко. - Черкаське лісове господарство та його керівник Андрій Пустовіт завжди йдуть нам назустріч у подібних акціях з озеленення та благоустрою території населеного пункту.

До речі, обмежуються не лише такою роботою. Лісове господарство стало надійним тилом для соціально уразливих верств населення в селі. Малозабезпечені, багатодітні, інваліди різних категорій та одинокі пенсіонери, хто користується пічним опаленням, знають, що завжди можуть розраховувати на дрова для своїх пічок від ДП «Черкаське лісове господарство». 

-Тепло, насамперед, не тільки від них, а від людської небайдужості та розуміння, яке завжди проявляло керівництво лісового господарства, - кажуть у селі.

Сільський голова висловлює вдячність керівництву ДП «Черкаське лісове господарство» за плідну співпрацю з Геронимівською сільською радою та підтримкою органу місцевого самоврядування. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ