Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

22-гу річницю незалежності України Черкаський район відзначав у новому форматі

22-гу річницю незалежності України Черкаський район відзначав у новому форматі 22-гу річницю незалежності України Черкаський район відзначав у новому форматі

22-гу річницю незалежності України Черкаський район відзначав у новому форматі. Народні гуляння цьогоріч проводили в Яснозір’ї. Крім традиційного фольклорного фестивалю, виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району, в експозиції якої були представлені вироби з дерева, металу, бісеру, українські вишиванки, рушники та сувеніри, виготовлені за давніми технологіями, а також квіткової виставки, родзинкою урочистого заходу став конкурс «Вареники без обмежень».

Учасників заходу привітали голова районної ради Микола Смірнов та голова райдержадміністрації Олег Костиря. Ознайомивши присутніх із здобутками, з якими зустрічає район нову річницю державного свята, керівники району подякували всім за працю, побажавши кожному козацького здоров’я, родинного тепла, гарного настрою та веселого відпочинку.

Цього року з нагоди свята керівники району вручили більше двадцяти грамот районної ради та райдержадміністрації. Серед нагороджених працівники соціальної сфери населених пунктів, бізнесового кола, державні службовці. Та найбільші овації залу тривали для трударів хліборобської ниви, в «добрий час з легкої руки» яких був спечений перший коровай нового врожаю.

Керівники територіальних громад зізнаються, що настрій, з яким зустрічають черговий день народження держави, піднесений. Крім можливість відпочити від буденної роботи, є нагода підвести підсумки зробленого за рік.

Творчі працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації підготували цікаву програму. Чимало зусиль, аби свято дійсно було неповторним, доклали творчі колективи нашого району.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради