Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкасах пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу

У Черкасах пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу У Черкасах пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу

В суботу 14 травня в залі спорткомплексу заводу «Азот» пройшов дитячий турнір, вікова категорія 10-12 років з футзалу серед команд сіл Хутори, Степанки, Білозір'я та Руська Поляна, організований депутатом обласної ради Анатолієм Ярішем та інжиніринговою компанією "MBI Group".

У Черкасах пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу У Черкасах пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу

Команди показали яскравий, технічний футбол, боротьба була ніби за Кубок Європи. Серед почесних гостей, які відвідали турнір та провели нагородження: ветеран "Динамо" Київ та збірної СРСР Володимир Лозинський; ветеран "Динамо" Київ та збірної України Юрій Калітвінцев; Віце-президент ФФУ, депутат облради Володимир Лашкул; Віце-президент ФК "Черкаський Дніпро" Сергій Лашкул; директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту Вадим Стеценко; головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков; член виконкому ФФУ Віктор Тертичний та Сергій Кулик.

Перемогу в турнірі святкували юні футболісти із Степанок, обігравши у фіналі опонентів із Руської Поляни з рахунком 2:0. В ігрі за третю сходинку зустрілися команди сіл Білозір’я та Хутори. Більш досвідченіші у турнірних баталіях перемогу отримали футболісти Білозіря з рахунком 3:0.

Всі учасники отримали нагороди та подарунки: грамоти, медалі, м'ячі, статуетки за кращого гравця позиції, кубок. Команда-переможець отримала додатково від ФК "Черкаський Дніпро" комплект форми та м'ячі.

 

За матеріалами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту