Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

В районі вшанували пам’ять жертв політичних репресій В районі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

13 травня 2016 року у селі Червона Слобода біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору та політичних репресій проведено районний мітинг – реквієм, за участю заступника голови районної ради Олексія Степанюка, сільського самоврядування, представників громадських організацій, а також постраждалих від політичних репресій, молоді, школярів, трудових колективів. В ході мітингу вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

— Шлях нашого народу до волі, до єдності держави, до її незалежності є дуже тернистим, на цьому шляху поклали свої голови кращі сини і дочки України. Здобувши незалежність України, ми добре розуміємо, як треба її цінувати — звучало у виступах учасників мітингу. Згадали також про родини та людей, які були вивезені і знищені у сибірських таборах, на спеціальних поселеннях, про репресованих, які повернулись. Важливо, щоб кожен шанував пам’ять про жертви політичних репресій і робив все, аби таке більше в Україні не повторилось.

Присутні на заході поклали квіти до пам’ятного знаку жертв політичних репресій. 

У цей день було приспущено Державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, обмежено проведення розважальних заходів. Релігійні конфесії провели поминальні заходи за загиблими. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради