Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З Днем незалежності України!

Шановні жителі Черкаського району !

Шановні жителі Черкаського району !

Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро і сердечно вітаю вас з нашим національним святом – Днем незалежності України, який воістину став доленосним в нашій історії.

Багата і щедра українська земля. Розумні і працьовиті люди живуть на ній, примножуючи її багатства. А найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність. Цей знаменний день демократії й громадянської злагоди став поворотною віхою в історії розвитку Української держави та могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради добробуту в нашому суспільному домі, сьогодні Україну знає увесь світ.

Але чим дорогоціннішою є коштовність, тим пильніше її треба берегти. Тому завдання, кожного з нас працювати на об'єднання зусиль, на утвердження миру і спокою в суспільстві, розвиток соціально-економічних процесів, на благо рідного Черкаського району та України в цілому.

Зичу вам, дорогі друзі, міцного здоров'я, віри в себе і в свою Вітчизну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, а ще - упевненості у завтрашньому щасливому дні.

Добра вам, успіхів і вдач!

З повагою
Голова Черкаської
районної ради
М.І. Смірнов