Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Щоб мати наповнений бюджет – необхідно працювати зі сплатою податків

Щоб мати наповнений бюджет – необхідно працювати 
зі сплатою податків Щоб мати наповнений бюджет – необхідно працювати 
зі сплатою податків

Голова районної ради Олексій Собко спільно з заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком провели нараду щодо сплати податків до Леськівської сільської ради. Такого напрямку наради вже були проведені раніше з Чорнявською, Думанецькою, Сагунівською та Худяківською сільськими радами. В нараді взяли участь Леськівський сільський голова Микола Бас, начальник Черкаської обʼєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда, директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань, начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Про детальний аналіз стану сплати податків до Леськівської сільської ради доповів Іван Приблуда, який наголосив на тому, що ряд підприємств, розташованих на території Леськівської сільської ради, виплачують заробітну плату нижчу за середній показник по району, що впливає на надходження до районного бюджету податку з доходів фізичних осіб, а в перспективі цей податок буде надходити саме до сільської ради.

За повідомленнями керівників підприємств, вони готові підвищити заробітну плату на 10-15 відсотків, але за підрахунками цього замало і для того, щоб вийти на середні показники по району, необхідно підняти заробітну плату як мінімум на 25-30 відсотків.

Обговорено також проблему працевлаштування без відповідного оформлення. Директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко запропонував комісійно з виїздом на місце до підприємців не з перевіркою, а з консультаціями, таким чином спонукати їх до оформлення найманих працівників.

Також було акцентовано увагу Леськівського сільського голови Миколи Баса на роботу з підприємствами щодо оформлення договорів оренди землі. Робота на умовах тимчасових угод повинна бути замінена укладанням договору оренди.

Приблуда І.М. повідомив, що за даними Черкаської обʼєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області в Леськівській сільській раді за межами населеного пункту обліковується 2274 га, за даними управління Держгеокадастру у Черкаському районі – обліковується 2139 га, тобто більше 130 га різниця. Необхідно із зазначеною цифрою розібратися, провести звірку земель, чіткий аналіз і виявити помилку.

Обговорили також питання сплати податків за нерухоме майно та інші питання.

Підсумовуючи, голова районної ради Олексій Собко зауважив, що дані наради слушні, вони дають можливість детально проаналізувати стан сплати податків по кожній сільській раді – це ті резерви, над якими необхідно працювати постійно.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради