Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чорнобильська аварія є найдраматичнішою та найважчою катастрофою в сучасній історії

Чорнобильська аварія є найдраматичнішою та найважчою катастрофою в сучасній історії Чорнобильська аварія є найдраматичнішою та найважчою катастрофою в сучасній історії

Сьогодні в Черкаському районі відбулися заходи до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії. Найголовнішими учасниками заходу були ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а їх в районі проживає 1345 осіб. Грамоти, подяки та цінні подарунки ліквідаторам вручили голова районної ради Олексій Собко та керівник апарату райдержадміністрації Любов Кузьменко.

Звертаючись до ліквідаторів, які 30 років тому боролися з радіацією біля реактора, Олексій Собко зокрема зауважив:

–Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Наша увага до Вас щира, вдячність нескінченна!

До учасників зібрання зі словами вдячності звернулися голова Черкаської обласної громадської організації «Чорнобиль України» Микола Сергійович Івасенко та голова Черкаської районної громадської організації «Чорнобиль України» Володимир Васильович П’ятов. Ліквідатори, окрім побажань своїм колегам, висловили пропозиції представникам районної влади щодо конструктивної співпраці у вирішенні проблем чорнобильців.

Учасники заходу мали змогу переглянути історичні кадри драматичних квітневих подій 1986 року, з болем в серці дивилися на трагічну сторінку нашої країни, а також переглянули підготовлену тематичну концертну програму.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради