Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Захищати Вітчизну - почесний обовʼязок кожного громадянина

Захищати Вітчизну - почесний обовʼязок кожного громадянина Захищати Вітчизну - почесний обовʼязок кожного громадянина

На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни» відбулися дводенні навчально-польові збори. Вперше за 25 років Незалежності поруч з хлопцями військовий вишкіл проходила єдина дівчина – випускниця Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алла Гриценко. З її слів зрозуміло, що вона вже давно вирішила в майбутньому служити в лавах Української армії, тому й захотіла спробувати свої сили на практиці.

Протягом двох днів 136 учасників зборів ознайомилися з побутовими умовами життя військових, матеріально-технічною базою центру, навчальними аудиторіями, з різними видами зброї, не тільки побачили військову техніку, а й випробували її.

-Патріотами не народжуються, їх виховують – на уроках, під час позакласного навчання, а найкраще в умовах, наближених до реальних, - переконаний начальник табірного збору, викладач предмету «Захист Вітзизни» Геронимівської ЗОШ I-III ступенів Володимир Фармагей. - Адже саме під час патріотичного виховання формуються патріотичні почуття, виховується готовність до захисту Батьківщини та спонукає до фізичного вдосконалення.

Підростаючих патріотів привітав голова районної ради Олексій Собко. Кращим з них він вручив грамоти відділу освіти, а окрему подяку висловив керівнику Навчального центру Дмитру Коцурубі, який сприяв проведенню військово-польових зборів.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради