Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Весняний призов: з району мають закликати 50 строковиків

Весняний призов: з району мають закликати 50 строковиків Весняний призов: з району мають закликати 50 строковиків

Вже за місяць район має направити на строкову військову службу близько п’ятдесяти юнаків. У перші тижні призову, інформують у військкоматі, завдання виконано на 20 %. Для тих, хто ігнорує повістки, нагадують - «ухилянти» підпадають під кримінальну відповідальність.

Сільські голови одноголосно заявлять, що повістки вручають всім, а от за руку приводити до військкомату призовників не будуть.

-Насправді, це ваші повноваження, виписані в законі «Про військовий обов’язок та військову службу», - зауважує військовий комісар Євгеній Корж. – «Ухилянтів» шукайте з правоохоронними органами, депутатами місцевих рад, залучайте громадськість. Ми готові допомогти майбутнім строковикам з вирішенням будь-яких питань - від матеріально-технічного забезпечення під час служби і до поновлення на роботі. Головне - звести кількість «ухилянтів» до мінімуму.

У ході дискусії знайшли компроміс: наступного тижня вручати призовникам, а це молоді хлопці від 20 до 27 років, повістки будуть так звані мобільні групи у складі представника військкомату, правоохоронців, місцевих рад та райдержадміністрації.

Як зауважив голова районної ради Олексій Собко дана справа не з легких, особливо коли стосується військової служби, але наш обовʼязок, як представників громад, найти порозуміння з жителями сіл. Наголосив на тому, що необхідно діяти на випередження. Тобто зі шкільної парти, з дитинства у наших громадян виховувати патріотизм, пропагувати любов до рідної землі, щоб в майбутньому було достатньо свідомих громадян, які будуть служити в лавах Збройних сил України.

Згідно з розпорядженням Уряду, у травні-червні будуть призвані 16 615 осіб. З них у Збройних силах України служитимуть 8015 осіб, Нацгвардії - 4000 чоловік, у Держприкордонслужбі і Держспецслужбі транспорту - 4000 чоловік і 600 осіб відповідно. У Черкаському об’єднаному міському військовому комісаріаті цієї весни планують закликати 116 осіб. Вони будуть проходити службу виключно в пунктах дислокації військових частин.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради