Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





«О танцю, мить чудова»

«О танцю, мить чудова»

16 квітня Білозірський цетр культури і дозвілля відкрив двері для учасників першого районного конкурсу з хореографічного мистецтва «О танцю, мить чудова».

Конкурсна програма поєднала відомі направлення хореографії, так би мовити, створили відповідну ауру для віншування саме цього виду мистецтва.

Перед початком конкурсної програми 15 колективів, а це майже 500 – учасників, із своїми керівниками вишикувалися на сцені. Сільські голови з нагоди такої події особисто привітали свої колективи, та побажали перемог в конкурсній програмі, а щоб підтримати стимул учасників їм подарували солодощі.

Приємно зазначити, що привітали конкурсантів і керівники району Собко Олексій Петрович - голова Черкаської районної ради та Коренюк Петро Володимирович - заступник голови Черкаської райдержадміністрації.

Конкурсна програма тривала рівно три години, 46 хореографічних постановок оцінювало компетентне журі. По закінченню хореографічного балу, журі визначили переможців конкурсної програми, ними стали:

Номінація хореографія «Соло, малі форми» (середня вікова категорія) І - місце – Танцювальна студія «Грація» Білозірського центру культури і дозвілля- керівник Ірина Дмитрієнко;

(Старша вікова категорія) І – місце - Бобошко Костянтин та Костенко Юлія солісти клубу спортивного естрадно-бального танцю «Саламандра» сільського клубу села Березняки керівник Оксана Полякова;

Номінація «Народна хореографія» (молодша вікова категорія) І - місце – танцювальна студія «Грація» Білозірського центру культури і дозвілля, керівник Ірина Дмитрієнко;

(Середня вікова категорія) ІІ – місце – хореографічний колектив «Фантазія» Хацьківського Будинку культури, керівник Валентина Тертична;

(Старша вікова категорія) І – місце - танцювальна студія «Грація» Білозірського центру культури і дозвілля, керівник Ірина Дмитрієнко;

(Молодіжна вікова категорія) І - місце - зразковий ансамбль танцю «Барви» Худяківського Будинку культури , керівник Інга Величко;

Номінація «Класична хореографія» (середня вікова категорія) І – місце - танцювальна студія «Грація» Білозірського центру культури і дозвілля, керівник Ірина Дмитрієнко;

Номінація «Сучасна хореографія» (молодша вікова категорія) І - місце - хореографічний колектив «Фантазія» Хацьківського Будинку культури, керівник Валентина Тертична;

(Середня вікова категорія) І - місце – зразковий аматорський ансамбль танцю «Едельвейс» Леськівського Будинку кльтури, керівник Валентина Буркацька;

(Старша вікова категорія) ІІ - місце - зразковий аматорський ансамбль танцю «Едельвейс» Леськівського Будинку культури, керівник Валентина Буркацька ;

Номінація «Бальна хореографія» (молодша вікова категорія) І - місце – зразковий танцювальний колектив спортивно-бального танцю «Перлинка» Руськополянського Будинку культури, керівник Олена Черненко;

(Середня вікова категорія) І - місце – зразковий танцювальний колектив спортивно-бального танцю «Перлинка» Руськополянського Будинку культури, керівник Олена Черненко;

(Старша вікова категорія) І місце – танцювальний колектив спортивно-бального танцю «Стиль» Червонослобідського Будинку культури, керівник Ірина Овчаренко;

(Старша вікова категорія) ІІ - місце - народний аматорський танцювальний колектив «Свидівчанка» Свидівоцького Будинку культури, керівник Ірина Пожар;

(Молодіжна вікова категорія) І місце – зразковий ансамбль танцю «Барви» Худяківського Будинку культури, керівник Інга Величко ;

Номінація «Спортивна хореографія» (середня вікова категорія) І – місце – клуб спортивного естрадно-бального танцю «Саламандра» Байбузівського Будинку культури, керівник Оксана Полякова;

Дякуємо учасникам та переможцям конкурсу і маємо надію, що всі вони отримали заряд бадьорого настрою, якого вистачить на цілий рік і звичайно додасть потрібної енергії для участі в наступному конкурсі танцю 2017 року.

 

За матеріалами відділу культури і туризму райдержадміністрації