Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Триває операція «Нерест»

Триває операція «Нерест»

Триває відпрацювання населених пунктів району. Рейди в Леськах, Худяках, Хрещатику показали, що інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо правил вилову риби у нерестовий період на водоймах району, не для всіх любителів риби прийнятна. Днями члени координаційного штабу з питань охорони та відтворення рибних запасів провели чергове засідання, аби обговорити підсумки двотижневої роботи.

Приїздимо як неочікувані гості разом із працівниками поліції та рибінспекції, — каже керівник штабу «Черкаський автомайдан» Юрій Кравець. – На воді нікого, поблизу водойми тільки «відпочивальники», а у воді сітки. Як завжди, господарів сіток не знаходиться, тому ми їх не витягуємо на берег, а одразу випускаємо рибу. Відтак, працівники поліції склали вже кілька десятків протоколів.

Разом з тим триває відпрацювання місцевих ринків. Як зазначає Анатолій Соловйов, головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів, вилучену рибу передають на утилізацію організаціям, які уклали відповідний на це договір. Кошти повертаються в державу. Цього тижня громадськість та працівники рибінспекції продовжать патрулювати узбережжя Дніпра.

За два тижні операції «Нерест» громадські активісти повернули у воду кілька тонн риби, а працівники поліції склали кілька десятків протоколів. 

 

За матеріалами громадсько-політичної газети "Сільські обрії"