Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Закінчилася деклараційна компанія

Закінчилася деклараційна компанія

Закінчилася деклараційна кампанія 2016 року. Відповідно до вимог Законів України «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році», статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовими особами, а також звільненими посадовими особами у 2015 році виконавчого апарату Черкаської районної ради подано декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий 2015 рік (далі – декларації) своєчасно до 1 квітня 2016 року.

Проведено перевірку декларацій на конфлікт інтересів – конфлікту інтересів у порівнянні службових обов’язків декларування з їхніми фінансовими інтересами та фінансовими інтересами членами їхніх сімей – порушень не виявлено.

Всі декларації, отримані довідки, листи, заяви зареєстровано у журналі реєстрації факту подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Черкаській районній раді.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» до виконавчого апарату Черкаської районної ради до 1 квітня 2016 року було подано декларації депутатами Черкаської районної ради VI та VІІ скликань. 

Про це сьогодні, 13 квітня, на нараді повідомила, спеціаліст I категорії юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Катерина Добровольська. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ