Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

8 квітня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд п’ятої сесії районної ради.

В зв’язку з тим, що питання про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» обговорювалися постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення членами президії запропоновано внести зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Депутати заслухали ряд нових програми: про районну програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки та про Програму розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2016-2020 роки про які коротко доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук.

Про комплексну програму функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки депутатами запропоновано заслухати під час сесії.  

Одним із питань, яке розглянули члени президії, стало хід виконання «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» у 2015 році та про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Лядецька доповіла, що до внесених змін та пропозицій бюджетної комісії.  

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлєв.  

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ