Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати Геронимівської сільської ради на позачерговій сесії підтримали громаду села

Депутати Геронимівської сільської ради на позачерговій сесії підтримали громаду села Депутати Геронимівської сільської ради на позачерговій сесії підтримали громаду села

Вчора, 7 квітня відбулась позачергова X сесія VII скликання Геронимівської сільської ради, яку провів її голова Василь Харченко. На порядок денний внесено два питання: про прийняття в сільську комунальну власність та прийняття на баланс Геронимівської сільської ради сільського будинку культури та про проведення громадського обговорення щодо об’єднання територіальних громад.

По першому питанню поінформував присутніх голова сільської ради Василь Олександрович, який зазначив, що ми зробили великий крок щоб повернути у комунальну власність сільський будинок культури. Результат наших зусиль є витяг із протоколу засідання акціонерів ПАТ «Україна-1» від 30.03.2016 року.

Депутатам було зачитано пункти із даного витягу. В одному із пунктів було зазначено, що з метою розвитку соціальної сфери села Геронимівка, доручити наглядовій раді здійснити відповідні дії з передачі будинку культури сільській громаді. Голосування проходило акціями акціонерів.  

Депутати Геронимівської сільської ради на позачерговій сесії підтримали громаду села

З цього приводу сільською радою підготовлено відповідний проект рішення, який депутати сільської ради одноголосно підтримали.  

Також депутатським корпусом обговорено питання щодо об’єднання територіальних громад. Після довгих дискусій було прийнято рішення не закривати сесію, а продовжити її розгляд після відповідних консультацій. 

 

Відділ інформаційної забезпечення та взаємодії з ЗМІ