Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району отримав пральну машину

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району отримав пральну машину

6 квітня голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний завітали до стаціонарного відділення територіального центру, що знаходиться в селі Лозівок та в урочистій обстановці вручили документи на щойно придбану промислову пральну машину місткістю 25 кг сухої білизни, що полегшить працю обслуговуючого персоналу цього закладу.

На сьогоднішній день в стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться 38 осіб людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району отримав пральну машину Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району отримав пральну машину

Після неодноразових відвідувань стаціонарного відділення керівниками району та вивчення проблемних питань, було прийнято рішення замінити стару пральну машину на нову. Кошти для придбання пральної машини виділили з районного бюджету. 

Працівники стаціонарного відділення подякували керівникам району за вирішення нагальної проблеми та чуйне відношення до людей похилого віку. 

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ