Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія детально обговорила питання проекту змін до бюджету на 2016 рік, що вноситься на пленарне засідання районної ради

Постійна комісія детально обговорила питання  проекту змін до бюджету на 2016 рік, що вноситься на пленарне засідання районної ради Постійна комісія детально обговорила питання  проекту змін до бюджету на 2016 рік, що вноситься на пленарне засідання районної ради

6 квітня 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, на якому розглянуто питання, про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко та заступник голови ради Сергій Степанюк.

З питання порядку денного інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот. Вона повідомила, що внесення на розгляд на сесії районної ради проекту рішення про внесення змін до районного бюджету викликано:  

- розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету;  

- перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень;  

- змінами в частині міжбюджетних трансфертів. 

Так додатковий фінансовий ресурс районного бюджету у сумі 2695,579 тис.грн. (вільний залишок коштів районного бюджету, який склався станом на 1 січня 2016 року) розподілені таким чином:  

- видатки споживання загального фонду – 429,979 тис.грн; 

- передано видатків розвитку із загального фонду до бюджету розвитку(спеціального фонду) – 2265,6 тис.грн.  

Внесені пропозиції щодо їх розподілу у членів комісії заперечень в основному не викликали. 

Здійснено перерозподіл призначень враховуючи звернення головних розпорядників коштів та пропонується внести зміни в кошториси видатків в межах виділених асигнувань.  

Також члени комісії під головуванням заступника Сергія Костенка заслухали ряд програм, а саме: про хід виконання «Районної програми «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки», про хід виконання «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» у 2015 році, про внесення змін до «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.  

Певні неузгодження, що вимагали додаткових роз’яснень, стосувалися спрямування коштів на окремі пункти по програмі «Турбота».  

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко звернувся до заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмили Лядецької з проханням, проаналізувати надання субсидій, щоб в подальшому мінімізувати надходження скарг від мешканців району. 

В результаті обговорення депутати підтримали проекти рішень і рекомендували їх до порядку денного сесії.  

Вищезазначені питання будуть обговорені на засіданні президії районної ради. 

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ