Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

4 квітня 2016 року голова районної ради Олексій Собко приєднався до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та разом з заступником ради Сергієм Степанюком, заступником голови районної державної адміністрації Петром Коренюком, депутатами районної ради Олегом Деркачем, Віталієм Луговським, Костянтином Королем за участю Худяківського сільського голови Романом Василиною та головою громадської організації «Бійці реформатори» Сергієм Лугерою, директором КП Теплових мереж Черкаського району Володимиром Лищенком були висаджені сажанці сосни.

В продовження доброї справи в селі Худяки в урочищі «Кучугури» було висаджено лісові культури. Дана акція була проведена за сприяння та допомогою спеціалізованого підприємства «Райліс» на чолі з директором Станіславом Шведом та головним лісничим Анатолієм Ситником. Напередодні підприємство підготувало площу під посадку, нарізавши борозни та забезпечили посадковим матеріалом.

Перед посадкою лісу працівники СКП «Райліс» провели інструктаж.

З добрим настроєм, хорошою погодою та згуртованою командою, як кажуть поєднуєш приємне з корисним, було проведено посадку лісових культур. 

Загалом посадку було здійснено на площі 1,4 га де висаджено біля 11 тис. саженців сосни. 

В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Сьогодні, 5 квітня керівництво району спільно із депутатами Іваном Будяком, Романом Нікіцьким та сільським головою села Дубіївка Олександром Кривошеєю, учнівською молодю ЗОШ I-III cтупенів за участю директора СКП «Райліс» Станіслава Шведа обсаджували березами дорогу по обидві сторони в напрямку Дубіївки.  

Посадковим матеріалом забезпечило комунальне підприємство «Райліс» та визначили місце посадки, це близько півтора кілометра в продовж дороги.

В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» В районі продовжується акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Як зазначив Олександр Іванович, з метою практичного виховання в учнівської молоді поваги до природних ресурсів, лісових надбань учні школи долучаються до практичних занять, завдяки акції ми упорядкуємо дорогу до нашого населеного пункту та своїм прикладом збережемо традиції для майбутнього покоління.  

На згадку учасники акції сфотографувалися та обмінялися приємними емоціями від корисної справи.  

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ