Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Сьогодні постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту провели свої засідання на яких розглянули ряд питань повістки денної чергової сесії районної ради, яка запланована на 8 квітня 2016 року.

Так під головуванням голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів Анатолієм Маринчаком було заслухано та рекомендовано внести на розгляд сесії питання затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок ТОВ НВФ «Урожай», фізичної особи Тарасенка Олександра Федоровича та ПрАТ ім. Шевченка.

Також депутати погодили питання делегування повноважень голові районної ради. На цій же комісії було знято з контролю Програму забезпечення непрацюючого населення району, яке проживає в прогнозованій зоні хімічного забруднення промисловими засобами захисту від небезпечних хімічних речовин на 2008-2015 роки в зв’язку із закінченням терміну дії.  

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту було заслухано та рекомендовано внести на розгляд сесії ряд нових програм а саме: про районну Програму розвитку паліативної допомоги на 2016-2020 роки, про районну програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, про Програму розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2016-2020 роки.  

Члени комісії заслухали виконання та зняли з контролю ряд Програм у яких закінчився термін дії, а саме: про зняття з контролю районної комплексної програми «Репродуктивне здоров’я до 2015 року», про зняття з контролю районної програми спрямованої на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012 – 2015 роки, про зняття з контролю районної програми імунопрофілактики та захисту від інфекційних хвороб на 2011 – 2015 роки, про зняття з контролю районної Комплексної програми «Медичні кадри» на 2011-2015 роки, про зняття з контролю Програми забезпечення житлом педагогічних працівників Черкаського району на 2011-2015 роки.  

Також членами комісії було обговорено питання ініційоване начальником відділу освіти райдержадміністрації Людмилою Григорчук, яка запропонувала депутатам підтримати звернення щодо розрахунків за вартість харчування 5-7 класів.  

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ