Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Громада села Червона Слобода обурена діями свого депутата

Громада села Червона Слобода обурена діями свого депутата Громада села Червона Слобода обурена діями свого депутата

Вчорашня подія, яка потрясла всю територіальну громаду села Червона Слобода, набрала вже піку своєї вершини. Депутат сільської ради нинішнього скликання Віталій Бортник перед сесією сільської ради, яка запланована була на 15 годину, зі своїми активістами закрутили шурупами актову залу та залили мастилом, де мала відбутися сесія, а потім з балончика із фарбою почали розмальовувати стіни, двері та панелі коридору сільської ради різними гаслами.

Під час так званого художнього спічу постраждали головний бухгалтер Людмила Якименко та спеціаліст-економіст Олена Постол, які намагалися зупинити неправомірні дії в державній установі, та в результаті їхнього спротиву було пошкоджено фарбою одяг. Також нанесено матеріальних збитків державній установі.

Громада села Червона Слобода обурена діями свого депутата Громада села Червона Слобода обурена діями свого депутата

Як зазначають працівники сільської ради, така агресивна поведінка депутата та його сподвижників можливо визвана публікацію в Українських національних новинах, статті під заголовком «Непредставницька демократія» чи сепаратизм: під Черкасами організовують «народну республіку?». 

Це вже не перші спроби так званих червонослобідських реформаторів втрутитися в роботу органів місцевого самоврядування. Протистояння ще почалося в 2010 році, коли сільським головою був обраний Микола Котко. Вже тоді протистояння запам’яталося десятками обопільних звинувачень, прес-конференціями, словесними перепалками та судовою тяганиною. 

Сьогодні зранку голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк виїхали в сільську раду, де спільно із сільським головою Зінаїдою Михайленко та заступником сільського голови Вадимом Синявським провели нараду щодо подальших спільних дій та відповідного реагування на правопорушення місцевих активістів.  

На вечір заплановане засідання виконкому. Чекаємо на його рішення.  

Керівництво району сподівається, що відповідним діям та визначення міри відповідальності мають надати правоохоронні органи.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ