Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Вчора, 30 березня депутати районної ради нинішнього скликання взяли участь у посадці лісу, яка проходила в рамках весняної акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Крім депутатського корпусу в акції взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, заступник голови районної державної адміністрації, працівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

Для посадки ДП «Черкаське лісове господарство» визначив площу в 2 га поблизу Свидівка. Всього ж планується створити 368 га нових лісових насаджень у межах лісогосподарства.

Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Як зазначив директор Черкаського лісогосподарства Андрій Пустовіт, - загальна площа лісового фонду – 37 259 га. Основні породи – сосна, дуб, м’яколистяні та інші твердолистяні. Лісистість району (лісгоспу) становить 37,7%. Це найвищий показник в області. Весь ліс який ви бачите це рукотворний ліс. Його садили наші діди, батьки які його охороняли від вирізання та пожеж. Тому сьогоднішня акція це закладання лісу для майбутніх поколінь. Адже щоб виросла доросла деревина потрібно майже 100 років.  

Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Депутати районної ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Перед початком посадки директор лісогосподарства Андрій Віталійович розповів присутнім, що основним видом діяльності лісгоспу є вирощування лісу. Обсяги лісових насаджень зростають з року в рік. У лісгоспі функціонує 6 розсадників, де щорічно вирощують близько 3,0 млн. шт. посадкового матеріалу. ДП «Черкаське лісове господарство» є основним постачальником деревини в районі. В середньому підприємство заготовляє в рік близько 122 тисяч кубометрів деревини на рубках головного користування, санітарних та рубках догляду за лісом. Заготовлену деревину постачають на внутрішній ринок та на експорт.  

В свою чергу головний лісничий В’ячеслав Шако розповів присутнім, що перш ніж відновлювати насадження, лісівники підготували площу, - «Ділянка була оброблена гербіцидом. Ми провели підготовку ґрунту з нарізанням борозен, глибоким рихленням і внесенням аміачної селітри. Це робиться для того, щоб позбавитися від небезпечної для сосон трав’янистої рослинності та від личинок хруща» та про технологію посадки саженців.  

Після закінчення посадки насаджень учасники акції сфотографувалися на згадку та обмінялися приємними емоціями від корисної справи.  

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ