Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На державному рівні буде відзначено День партизанської слави

На державному рівні буде відзначено День партизанської слави

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави. Відповідне розпорядження № 544-р прийнято на засіданні Уряду 7 серпня 2013 року.

Проект цього документа розроблено на підставі Указу Президента від 30 жовтня 2001 р. № 1020 «Про день партизанської слави» та Плану заходів з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 17 березня 2011р. № 199-р.

Метою розпорядження є ухвалення рішення про відзначення на державному рівні Дня партизанської слави, вшанування синів і дочок України, які боролися за свободу народу в період Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їхнього подвигу та жертовності, формування у молодого покоління поваги до ветеранів війни, затвердження плану заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави.

Зокрема цим планом передбачено урочисті та меморіальні заходи з відзначення Дня партизанської слави, увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників, покладення квітів до могил уславлених організаторів і керівників підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років, проведення у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах тематичних уроків, лекцій, бесід з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років, патріотичних і спортивних акцій учнівської та студентської молоді. упорядкування або встановлення пам’ятного знаку «Область партизанської слави» на кордонах Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Одеської, Рівненської, Сумської та Чернігівської областей.

Реалізація розпорядження дозволить забезпечити організацію та проведення на державному рівні заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави, сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання молоді, формуванню позитивної суспільної думки щодо вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та збереженню героїчних традицій українського народу.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ
З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ