Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Тиждень дитячої та юнацької книги крокує по Україні!

       Тиждень дитячої та юнацької книги  крокує по Україні!

Кожного року, навесні, коли пробуджується природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

Свято книги - це відкриття нових імен в літературі, участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю.

25 березня в Черкаській районній дитячій бібліотеці святом «Подорож до країни Читландії» розпочався Тиждень дитячої та юнацької книги. Це була захоплююча мандрівка читачів у світ літератури. Діти залюбки брали участь у конкурсах, вікторинах, під час яких показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. 

Протягом Тижня в районній дитячій бібліотеці та сільських бібліотеках буде проведено багато цікавих та змістовних заходів. 

Двері наших бібліотек завжди гостинно відчинені для Вас! А Тиждень книги - це чудова нагода завітати до бібліотеки, прочитати нову книгу.Так читаймо завжди. І нехай не буде в нас жодного дня, щоб не прочитати хоча б однієї сторінки. Тоді всі ми будемо освіченими, вихованими, добрими людьми. А ще щасливими! Так, людина, що любить читати – щаслива людина, тому що довкола неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. 

За матеріалами відділу культури і туризму