Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Руськополянці на сходці села вирішили надіслати пропозиції сусідам щодо об’єднання в одну територіальну громаду

 Руськополянці на сходці села вирішили надіслати пропозиції сосідам щодо об’єднання в одну територіальну громаду

Таке рішення ухвалили на загальній сходці села у неділю, 27 березня. Руськополянці вирішили надіслати пропозицію щодо об’єднання в одну територіальну громаду своїм сусідам – геронимівчанам та дубіївчанам.

Своє бачення щодо добровільного об’єднання територіальних громад на сходці села могли висловити всі бажаючи жителі. Так житель села Микола Фіалковський зазначив, що наші села мають певне ресурсне забезпечення, але за браком власних коштів значна частина питань місцевого значення не вирішується належним чином. Територіальні громади, які не візьмуть участі у добровільному об’єднанні, залишаться осторонь процесу та не отримають фінансової підтримки.

В свою чергу Руськополянський сільський голова Олег Гриценко наголосив на тому, що сьогодні ми отримали можливість власноруч створити потужну територіальну громаду, яка й визначатиме, де потрібно буде відремонтувати дорогу, а де вчепити ліхтар, якого перевізника впустити в село, а якого ні, яке обладнання придбати в школи, а яке в дитячі садки. Сьогодні ми вирішуємо, яким буде майбутнє наших дітей.  

У лютому сільський голова ініціював об’єднання з Геронимівкою та Дубіївкою, а протягом місяця депутати сільської ради проводили в своїх округах опитування. Відтак, відповідно до затвердженої на сесії сільської ради квоти по кількості уповноважених представників кожного виборчого округу села із розрахунку від 35 виборців один представник в громадському обговоренні взяли участь 187 осіб.  

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ