Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Поблизу Худяків в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» садитимуть ліс

Поблизу Худяків в  рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» садитимуть ліс

Весняну лісову кампанію проведуть в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Для посадки СКП «Райліс» визначив площу в 2 га поблизу Худяків. Самі ж працівники лісогосподарства вже встигли створити 42,1 га нових лісових насаджень у межах Кумейківської, Яснозірської, Леськівської, Худяківської сільських рад.

Загальна площа лісоугідь СКП «Райліс» 5926 га. Наразі на підприємстві працюють 43 особи. Землі підприємства знаходяться в адмінмежах майже всіх сільських рад, окрім Руської Поляни, Дубіївки, Ірдині, Червоної Слободи та Хуторів.

Як зазначив директор СКП «Райліс» Станіслав Швед, - лише торік від СКП «Райліс» до місцевих бюджетів надійшло 220,5 тис. грн податку за користування лісовими ресурсами, це значні кошти для розвитку територіальних громад,

Разом з тим лісівники нагадують про адміністративну та кримінальну відповідальність за знищення, пошкодження лісових масивів чи порушення вимог пожежної безпеки в лісі – від штрафу в розмірі одного-трьох неоподаткованих мінімумів до позбавлення волі від 2 до 5 років. До речі, вартість створення одного гектара лісових насаджень сягає 5 тисяч гривень. 

 


За інформацією СКП "Райліс"