Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Леськах відбулося свято футболу

У Леськах відбулося свято футболу

У неділю, 20 березня, у Леськах відбулося свято футболу. Приводом для такого дійства стало відкриття футбольного клубу та призначення нового тренера для основної команди. Через засніжене поле захід проходив у будинку культури.

Засновниками та спонсорами спортивного клубу є президент компанії «Добробуд» Дмитро Діденко, віце-президент Юрій Капітоненко та директор ТОВ «Агростарт» Тетяна Бас.

Розпочалося свято зі знайомства з наймолодшими футболістами, учасниками підготовчої спортивної групи віком до 8 років. За ними на сцену було запрошено середню групу – віком до 11 років. Юні футболісти охоче показали свої вміння глядачам. Показові виступи підготувала і старша спортивна група з футболу.

З вітальним словом звернувся до футболістів сільський голова Микола Бас та вручив подарунок – шкіряний футбольний м’яч. Останніми на сцену було запрошено основну команду футбольного клубу «Агростарт» – неодноразових переможців товариських зустрічей, учасників та переможців районних змагань з футболу. Леськівським футболістам було вручено нову форму та спортивний інвентар. 

Головним тренером футбольного клубу «Агростарт» став уже досвідчений футболіст Павло Остренко. За роки спортивної діяльності він грав за команди Черкаського Дніпро, Кремень – м. Кременчук, Скала – м. Стрий, Ністру – Молдова, Нива – Тернопіль, Енергія – Нова Каховка та ін. Через велику кількісь травм був змушений завершити професійну діяльність у 26 років. Футбольний клуб «Агростарт» – перша команда, у якій Павло Геннадійович випробує себе у якості тренера. Його помічником було обрано вчителя фізкультури Леськівської ЗОШ, інструктора зі спорту Андрія Давиденка. Він п’ять років тренував сільську футбольну команду, нині веде секції з волейболу, баскетболу та тенісу. Обидва тренери звернулися до новостворених команд зі словами підтримки та налаштування на досягнення високих спортивних результатів. 

Спортсменів, засновників футбольного клубу, тренерів та глядачів привітала своїми виступами танцювальна школа «Едельвейс». Під час свята було проведено лотерею, де всі, хто раніше придбав білети, отримали подарунки. 

 


За матеріалами сайту "Сільські Обрії"