Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В ОДА презентували програму «Служби Старших Експертів» (SES)

В ОДА презентували програму «Служби Старших Експертів» (SES) В ОДА презентували програму «Служби Старших Експертів» (SES)

Координатором стипендіальної програми німецької економіки для України Мартіном Ройтером за фінансової підтримки Фонду німецької економіки та міжнародного співробітництва проведено презентацію Програми Senior Experts Service (SES) – служби старших експертів, зокрема для керівників малого та середнього бізнесу, об’єднань підприємців.

Як повідомив Мартін Ройтер, Німецька Служба Старших Експертів (SES) – це провідна громадська організація Німеччини, яка об’єднує фахівців і керівних працівників, які вийшли на пенсію та надають консультативні послуги на громадських засадах.

Головна відмінна риса експертів SES – їх багаторічний досвід. Експерти безоплатно передають свої знання та підвищують кваліфікацію колег з професії в усьому світі. Вони володіють знаннями з більш, ніж 50 галузей економіки, крім того високою соціальною компетентністю, готовністю пристосуватися до місцевих умов, і часто хорошим знанням іноземних мов.  

По завершенню презентації, представники бізнесу, які виявили бажання підвищити рівень знань, технологічні процеси виробництва, мали можливість задати запитання та домовитися з координатором проекту про приїзд експерта.  

Більш детально ознайомитись з Програмою служби старших експертів можна переглянувши презентацію.  

За матеріалами сайту ОДА