Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Резонанс: Податкова міліція ліквідувала чергове підпільне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв

Резонанс: Податкова міліція ліквідувала чергове підпільне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв

В Черкасах співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області у рамках операції «Акциз-2016» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування та збут підакцизних товарів), припинили діяльність підпільного цеху з нелегального виготовлення алкогольних напоїв. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко.

Як було задокументовано, двоє непрацюючих місцевих мешканців у приватному домоволодінні розбавляли спирт з водою та іншими інгредієнтами, готову продукцію розливали у п’ятилітрову пластикову тару. Збували фальсифікат переважно місцевим жителям під замовлення, втім серед покупців були й мешканці інших областей України, до яких товар пересилали службою експрес-доставки.

У ході проведених обшуків за місцем проживання та в автомобілі фігурантів виявлено та вилучено понад 2 тисячі літрів водно-спиртової суміші на суму 209 тисяч гривень, 35 літрів концентрату для виготовлення фальсифікованого коньяку, обладнання для виробництва – пластикові ємності, мірки, спиртометр, лійки, шланги та насоси для розливу рідини, порожню пластикову тару та фурнітуру до неї. Також накладено арешт на транспортний засіб Daewoo Lanos орієнтовною вартістю 100 тисяч гривень. Загалом в результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 524 тисячі гривень.

Крім цього, в організатора підпільного цеху було виявлено два пакунки з подрібненою речовиною рослинного походження за зовнішніми ознаками схожою на наркотичний засіб канабіс. Виявлену наркотичну речовину вилучено працівниками поліції ГУ НП в Черкаській області. 

На даний час слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області здійснює досудове розслідування кримінального правопорушення. 

ГУ ДФС у Черкаській просить небайдужих черкащан при виявленні будь-яких порушень порядку зберігання та продажу підакцизних товарів повідомляти про це за номером телефону гарячої лінії операцій «Рубіж» та «Акциз – 2016» (0472) 339-195.  

Заздалегідь вдячні за підтримку і співпрацю.  


Черкаська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Черкаському районі