Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я

Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я

18 березня в рамках робочої поїздки до села Яснозір’я голова районної ради Олексій Собко спільно із заступником голови ради Сергієм Степанюком, працівниками виконавчого апарату районної ради, представником районної газети «Сільські обрії» та за участю сільського голови Василя Ткаченка ознайомилися із соціальною сферою села.

На початку керівники району завітали до сільської ради, де в кабінеті сільського голови Василя Капітоновича обговорили загальні питання розвитку територіальної громади, бачення щодо можливого об’єднання (децентралізації), а також питання проведення 3 квітня виборів депутатів сільської ради та питання секретаря, що є вакантним.

Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я

Після обговорень учасники робочої поїздки оглянули амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де їх коротко про роботу та найбільш актуальні проблеми ознайомила головний лікар Світлана Карпушина, а також поспілкувалися із персоналом дільничної служби. Найболючішим питанням стало забезпечення працівників служби автотранспортом.

Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я Голова районної ради ознайомився із соціальною сферою села Яснозір’я

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що дане питання не просте, сьогодні тільки спільними зусиллями на умовах спів фінансування можна щось вирішувати. Але питання слушне, будемо вивчати щоб допомогти вашому закладу в обслуговуванні громади села.

Також учасники робочої поїздки відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад «Сонечко». За словами Олексія Петровича – побачивши заклади, це дві потужні установи села Яснозір’я. Якщо аналізувати окремо, то в школі слід відмітити спортивний зал який є один із найбільших в районі, що дає змогу школярам приймати активну участь у районних спортивних заходах та займати призові місця, це як позитив, а проблемою є облаштування огорожі перед школою, щоб діти не перебігали дорогу яка проходе поруч та заміна вікон. 

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» має благоустроєну територію. Зі слів завідуючої Антоніни Веретільник в садку створена електрона черга яка успішно працює, і всі бажаючі дітки мають змогу відвідувати наш садочок.

Побували також у сільському будинку культури. За інформацією директора Василя Гайшука, глядацька зала має одне із найкращих акустичних властивостей озвучення в районі. В цілому будинок культури та сільська бібліотека мають позитивну динаміку, але зовнішній стан будівлі потребує ремонту.  

В цілому соціальна сфера села Яснозір’я знаходиться в задовільному стані.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації